• 0

08 Eylül 2013, 15:43 - Anasayfa // Konya Haberi yazdır

KONYA EREĞLİ'DE FUHUŞ YUVASININ OLDUĞU YER VE FOTOĞRAFI

KONYA EREĞLİ'DE FUHUŞ YUVASININ OLDUĞU YER VE FOTOĞRAFI

KONYA/EREĞLİ DE Ümit otelinde bulunan, gece yarısından sonrada harekete geçen fahişeler, bu otelde aylardır barınmakta ve ne yazık ki Ahlak polislerinin gözü önünde işlenen bu fuhuş yatağı otele nedense resmen göz yumulmaktadır.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 KONYA/EREĞLİ DE Ümit otelinde bulunan, gece yarısından sonrada harekete geçen fahişeler, bu otelde aylardır barınmakta ve ne yazık ki Ahlak polislerinin gözü önünde işlenen bu fuhuş yatağı otele nedense resmen göz yumulmaktadır. Gazino kadınlarının barınağı olan ve şehir merkezinde,herkesin gözü önünde işlenen bu fuhuş yatağı otel tüm EREĞLİ'Lİ vatandaşlar tarafından çok iyi bilinmektedir.. Gece yarısından sonra randevulaştıkları erkeklerle sokak arasında buluşup, onlarla para karşılığında fuhuş yapmak için dışarı çıkan kadınlar, sabah saatlerine doğru bu söz konusu otele tekrar geri dönüş yapmaktadırlar..Mahalle sakinlerinin basın mensubu arkadaşlarımıza şikayeti üzerine bu olayın detayları araştırılmış ve fuhuş yatağı olduğu tesbit edilmiştir..İvedi olarak EREĞLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ve KONYA YA bağlı Ahlak masası ekiplerini gerekli önlemlerin alınması konusunda uyarıyoruz. Bu söz konusu fahişe barınaklarının şehir dışına nakledilmelerini,söz konusu resimde gördüğünüz ÜMİT OTEL adı altındaki otelinde derhal,ivedi olarak kapanması yönünde tüm yetkili birimleri göreve çağırıyoruz.. Ereğlide Gazinoların şehir dışına çıkarılmasından sonra bu tür yöntemlerin otel ve bazı kiralanan evlerde yaygın hale dönüştüğünü, Polisin çok dikkatli davranmasını temenni ediyor.Bilgilerinize arz ediyoruz.. Haber (Mehti SARAÇ)   


Kuludantarafından yazılan bu haber, 6915 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Konya Haberleri

Tümü
KONYADA SATILIK TARLALAR KONYADA SATILIK TARLALAR
KARAÖMERLER 747 PARSEL 25.000M2 FİYAT 300.000 TL - TÖMEK 56 8000M2 FİYAT 250.000 TL - AŞAĞIPINARBAŞI 499 PARSEL 4337M2 FİYAT 335.000 TL KAYACIK 1

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.125 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]