• 0

27 Şubat 2013, 14:29 - Anasayfa // Kulu Günlük Olaylar Haberi yazdır

Kulu'da 24. Vergi Haftası etkinlikleri

Kulu'da 24. Vergi Haftası etkinlikleri

Kulu'da 24.Vergi haftası etkinlikleri devam ediyor

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

  Kulu Vergi Dairesi Müdürü Adem Özdemir, Kulu’da Vergi Dairesine kayıtlı bulunan 2 bin 385 vergi mükellefi bulunduğunu belirterek, “Hafta dolayısıyla yapacağımız ziyaretlerimizde Vergi Haftası’nın anlam ve önemini vurgulayacağız. Vergi yükümlülüklerini zamanında yerine getiren mükelleflere hediyeleri verilecek” dedi.
Kamu hizmetlerinin en önemli kaynağının vergi gelirleri olduğunu belirten Özdemir, “Müdürlüğümüzce tahakkuk ve tahsilat çalışmaları büyük bir titizlikle yürütülmüş olup, çalışmalarımızda amacımız vergi gelirlerini artırmak ve tahsilat oranını yüzde 100’e çıkarmak olmuştur. Mükellefler öncelikle borç durumları konusunda bilgilendirilmiş tahakkuk aşamasında borçların ödenmesi amaçlanmıştır. Borcunu ödemeyen mükelleflerin tümüne görüşme mektupları gönderilmiş, görüşmeler sonucunda mükelleflerin borçlarını ödemeleri sağlanmış, ödeme güçlüğü olan mükelleflerin borçları taksitlendirilmiştir. Bunlara rağmen borcunu ödemeyen mükelleflere takibat işlemleri başlatılmıştır” şeklinde konuştu.

 
www.memleket.com.tr
 
Kulu Haber tarafından yazılan bu haber, 1310 defa okunmuştur.


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan KuluHaber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Kulu Günlük Olaylar Haberleri

Tümü

Aday Tanıtım

E-BÜLTEN ABONELİK

YASAL UYARI: Bu site içerisinde yayınlanan yazılardan yazarları sorumludur. Site içerisinden alınan alıntılar kaynak gösterilerek yayınlanabilir. Site içerisinden yapılan yorumlardan yorumu yapan ilgili sorumludur ve sitenin yorumları yayınlama hakkı saklıdır.

Adres : Hakan Akdağ
Tel :+905414910647
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]